• USD 27.7
  • EUR 31.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Білоруський репер Серьога поскаржився, що не може отримати громадянство України

Реклама на dsnews.ua
Відомий білоруський репер Серьога заявив, що хоче стати громадянином України і вже збирає всі необхідні документи для цього

Зараз у артиста є посвідка на постійне проживання в Україні, який він отримав ще в 2014 році, передає "ДС" з посиланням на ТСН.

"А громадянство я зараз оформляю. Все по закону. Це ціла купа довідок я повинен зібрати. Це не так просто - стати громадянином України. Ось те, що у мене діти громадяни України - це не вважається. Те, що я п'ять років прожив. Вид на проживання у мене, не порушував закон, нерухомість - це не вважається", - обурився Серьога.

Крім цього, він зазначив, що мріє жити в Україні, адже, на його думку, "це кращий варіант".

"Мені здається, що багато людей, навіть ті, які соромляться про це говорити і ніколи цього не скажуть, з великою теплотою ставляться до цієї країни і мріяли б тут жити. Тому що найкращий варіант - це Україна. І зараз, коли нова надія, нова свобода, нова віра. Нова епоха", - розповів реп-виконавець.

Нагадаємо, в кінці серпня троє іноземців, затриманих днями в Бориспільському районі Київської області за підозрою в розбої, виявилися колишніми високопоставленими співробітниками МВС Грузії, нещодавно отримали українське громадянство.

    Реклама на dsnews.ua