• USD 39.2

Біатлон: збірна України здобула золоту медаль чемпіонату Європи

Збірна України по біатлону виграла "золото" в класичній змішаній естафеті цього виду спорту на чемпіонаті Європи

Чемпіонат проходить у білоруському місті Раубічі, передає "ДС" з посиланням на Укриформ.

Валя Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима і Дмитро Підручний показали час 1:00 11 хвилин 32,1 секунди і використано 9 додаткових патронів на вогневих рубежах.

Другими на фініші були представники Росії (відставання 32,2 секунди, 9 додаткових патронів), третьою стала команда Норвегії (+33,7; 3)

Всього в змаганнях взяли участь 22 команди.

Змагання чемпіонату Європи продовжаться в суботу, 29 лютого, спринтерськими гонками, а завершаться наступного дня мас-стартами.

Раніше повідомлялося, що чемпіонат Європи з біатлону перенесено з міста Отепя (Естонія) Раубічі (Білорусь) з-за відсутності в Естонії снігу.