• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Бойовики "ДНР" попросили "владу" Абхазії відпустити командира "П'ятнашки": за те, що вбивав українців

Бойовики і пропагандисти "ДНР" просять владу невизнаної Абхазії звільнити Ахру Авідзба, мотивуючи це тим, що він брав участь у війні проти України на боці російських окупаційних військ

"Абхаз"
"Абхаз"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в листі нібито від "громадян Донецької народної республіки", передає "ДС" із посиланням на ОстроВ.

У ньому говориться, що вони просять "керівників республіки Абхазія надати всебічне сприяння у звільненні вашого сина і нашого брата, командира добровольчих підрозділів ополчення, героя ДНР, полковника Авідзби Ахри Руслановича, затриманого 4 березня 2021 року Службою Державної Безпеки республіки Абхазія".

Відзначається, що разом із бойовиком заарештували його "бойових товаришів", тобто його охоронців Станіслава Культу, Талех Гасанова і Андрія Лактіонова.

На думку бойовиків і пропагандистів "ДНР", Ахру Авідзба повинен бути звільнений, оскільки воював на Донбасі проти України.

"Прийшовши на допомогу Донбасу в найскладніші часи, сини Абхазії усіма силами підтримали становлення наших республік. Беручи участь у найважливіших бойових операціях на найнебезпечніших напрямках, Ахра Авідзба виявляв надзвичайну хоробрість. За що багатостраждальний Донбас безмірно вдячний і йому, і країні, що його виростила", — заявили "громадяни" фейкової "ДНР".

Ті, що підписалися під цим листом, назвали себе "громадськими діячами", хоча насправді вони є бойовиками "ДНР" і пропагандистами, що підтримують російську окупацію Донбасу.

Серед "громадських діячів" — представник силового блоку "ДНР" Едуард Басурін, засновник банди "Схід" Олександр Ходаковський та інші.

Нагадаємо, 5 березня стало відомо, що в невизнаній Абхазії затриманий "командир" підрозділу "ДНР" "П'ятнашка" Ахра Авідзба, більш відомий, як "Абхаз".

Разом із ним за ґратами опинилися три жителі Донецька.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua