• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Бойовики показали, як прищеплюють жителів ОРДО другою дозою російського "Супутника V" (ВІДЕО)

На підконтрольній терористам "ДНР" території почалася вакцинація другим компонентом російської вакцини "Супутник V" серед людей, яким зробили перше щеплення на початку місяця

Вакцина
Вакцина
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сепаратистському ресурсі бойовиків, передає "ДС".

В кінці січня перша партія вакцини з декількох тисяч доз була доставлена в окуповані Донецьк і Луганськ. Вакцинація розпочалася 1 січня серед працівників "бюджетної сфери".

«На початку лютого ми отримали 180 доз вакцини першого і другого компонента, відповідно під час першого етапу вакцинації були щеплені 180 осіб. Наш контингент — це працівники сфери освіти. Зараз, через 21 день, почався другий етап вакцинації», — розповіла завідувачка амбулаторії № 5 Центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Донецька Тетяна Грушник.

Вона додала, що її лікарня очікує подальших поставок вакцини.

«У нас зареєстровано понад 600 осіб. За наявності вакцини ми готові зробити щеплення», — підкреслила медик.

У «ДНР» очікують, що велика партія вакцини від коронавірусу буде доставлена з Росії на цьому тижні. Поки що з 38 кабінетів для щеплень в ОРДО були задіяні тільки 10, які знаходяться в окупованому Донецьку.

Нагадаємо, 1 лютого ватажок "ДНР" Денис Пушилін пройшов перший етап вакцинації від коронавірусу російською вакциною «Супутник V».

    Реклама на dsnews.ua