• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Бойовики повертають під Луганськ відведену бронетехніку – ІВ

Реклама на dsnews.ua
У південних районах міста відзначено появу відразу декількох колон ББМ

У район окупованого Луганська бойовики повертають раніше відведену бронетехніку. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук, пише "ДС".

Зокрема, в південних районах міста відзначено появу відразу декількох колон ББМ - в районі ТЦ " Южноград на північне напрямок зафіксована перекидання 2-х БРМ-1К і декількох МТ-ЛБ (також у складі колони - 8 одиниць автотранспорту), схід кварталу Пролетаріат Донбасу - перекидання 4-х БТР-80, 2-х МТ-ЛБ (і 4 армійські вантажівки).

За словами Тымчука, в район Горлівки через Румянцево і Никитовку бойовики перекидають до передової підсилення для своєї тактичної групи, яка веде постійні обстріли н. п. Зайцево. Зафіксована перекидання на автотранспорті поповнення чисельністю до роти, а також бронегрупи (3 од. БМП-2, та 2 од. МТ-ЛБ).

"Північно-схід Єнакієве (між Булавинским і Олександрівським) зафіксовані танки терористів - 11 одиниць. Танки окопаны в лісопосадці і замасковані", - йдеться в повідомленні.

При цьому з району н. п. Донецьк на південний напрямок перекидається пункт управління терористів. "У складі колони зафіксовано 3 командно-штабні машини (КШМ), 2 од. ГАЗ-66, 2 од. "Камаз" (напівпричепи), 2 од. БТР-80, 1 од. БМП-2", - уточнив координатор ІС.

У район н. п. Стила прибула бронегруппа бойовиків - 4 од. БТР-70,80 та 2 од. БМП-2. Також з бронетехнікою прибуло 2 од. паливозаправників.

Читайте також:

У район н. п. Тельманове боку Старобешеве бойовики додатково перекинули мінометного підрозділ - 4 од. 120-мм мінометів.

Нагадаємо, 19 січня Тимчук повідомив, що в залізничну станцію в тимчасово окупований Краснодон Луганської області з Росії прибутку 4 вагони з боєприпасами.

    Реклама на dsnews.ua