• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Бог уночі розповів: Можливий наступник Патона поділився своїми ненауковими поглядами

Реклама на dsnews.ua

На пост президента Національної академії Наук України після смерті професора Бориса Патона претендують п'ять кандидатів. Один із них, доктор хімічних наук Владислав Гончарук, вважає, що єгипетські піраміди побудував Бог

Про це Владислав Гончарук розповів в інтерв'ю "Граніту науки", передає "ДС".

"Я тільки що закінчив писати "Нове пояснення будови Всесвіту — Сонячної системи — планет — Землі", де розшифрував кожен біблійний день творіння з наукової точки зору. Знаєте, скільки років Землі? 15 тисяч усього лишень, не мільйонів, не мільярдів", — заявив учений.

Відзначимо, що зараз прийнято вважати, що Землі близько 4,5 млрд років — тобто в 300 тисяч разів більше, ніж за версією Гончарука.

Чоловік уточнив, що це особисто його версія, поки що її ніхто не поділяє. Вчений упевнений, що всі помиляються, а його теорія має божественне походження.

"Але всі, хто не поділяють [цю версію], всі помиляються. Він мені вклав [її] в голову вночі, Бог. Близько року тому. І я за цими снам написав велику статтю про таблиці Менделєєва — як не просто про таблиці, а про закон періодичності хімічних елементів", — сказав Гончарук.

Також він поділився ще одним своїм відкриттям: за твердженням ученого, тільки недавно він дізнався, що єгипетські піраміди побудував Бог.

"Я вам можу сказати, хто побудував піраміди. Так-так, я позавчора про це дізнався. Бог! І зробив він це під час Великого Потопу. Це було 9-е тисячоліття. У понеділок народ злягався, розбещувався, а на дев'ятий день Богу це набридло і він вигнав Адама з Євою. Але Адам — це штучно створена людина, а був інший, Ісус, насіння Бога. І свята Марія, яка народила його в печері Віфлеємській", — заявив Гончарук.

Крім того, претендент на пост президента НАН вважає, що вуглекислий газ можна перетворити на нафту, а світові вчені, які заявляють про вичерпання енергетичних ресурсів на Землі, на відміну від нього, помиляються.

"Дивіться: матерію ми спалюємо, і вона переходить у тепло — в енергію. Зворотно можливо теж, вуглекислий газ можна перетворити на нафту. Причому вся наука світу стверджує, що енергетичні ресурси на Землі вичерпані. Всі помиляються, всі! Мене вражає тупоумство стандартної класичної науки", — сказав Владислав Гончарук.

Загалом учений багато в чому не погоджується з офіційною наукою. Наприклад, він упевнений, що ядро Землі складається не з заліза і нікелю, а з водню.

"Я вважаю, що центр Землі складається з водню. Чомусь увесь учений світ стверджує, що ядро Землі — це залізо та нікель. Хтось іще говорить: а ось Вернадський учив, що там навіть уранові сполуки. Я кажу: ну і дурні", — заявив Гончарук.

    Реклама на dsnews.ua