• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Більше сотні дитсадків відкрилися на Київщині, працюють спортзали й басейни, - ОДА

Реклама на dsnews.ua
У Київській області у рамках поетапного пом'якшення карантинних обмежень відновлюють роботу дошкільні заклади

Про це заявив т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, передає "ДС" з посиланням на "Цензор.НЕМАЄ".

За його словами, у Київській області діє третій етап пом'якшення карантину завдяки поліпшенню ситуації із захворюваністю коронавірусом за трьома показниками.

"Дозволена робота басейнів і спортзалів, відвідування навчальних занять у групах до 10 осіб, у тому числі автошколи, відновлено рух залізничного транспорту та міжобласних автотранспортних перевезень... дитячі садки вже почали працювати", - зазначив Володін.

"На сьогоднішній день в Київській області відкрилося 114 закладів дошкільної освіти, які прийнято 2589 дітей", - додав в.о. голови Київської ОДА.

Володін підкреслив, що поетапне відкриття дитячих садків у регіоні триває. Разом з тим, відкриття дитячих оздоровчих таборів, санаторіїв можливо тільки на останньому етапі пом'якшення карантину за умови дотримання протиепідемічних рекомендацій.

Нагадаємо, карантин в Україні через поширення коронавіруса однозначно триватиме до 22 червня, а далі все буде залежати від ситуації по захворюваності після наступних етапів його ослаблення, але не тільки.

    Реклама на dsnews.ua