• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Велика українська енциклопедія обзавелася онлайн-версією

Реклама на dsnews.ua
Державна наукова установа "Енциклопедичне видавництво" презентувало електронну версію Великої української енциклопедії

Як зазначив на презентації перший заступник голови Державного комітету телебачення і радіомовлення Богдан Червак, презентація онлайн-версії "Великої української енциклопедії" є знаковим моментом для "Енциклопедичного видавництва", повідомляє "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Це такий інформаційний прорив" Великої української енциклопедії "в інтернет-простір, що на практиці означає насичення українським контентом світового інформаційного простору. Це насправді великий гуманітарний проект, від успіху якого буде значною мірою залежати те, наскільки Україна і українська нація в її інтелектуальному вимірі сприйматися світової чи європейської спільноти ", - підкреслив Червак.

Голова редколегії енциклопедії Вадим Локтєв зазначив доступність і легкість в роботі електронних видань. "За деякими електронних позиціях" Велика українська енциклопедія "буде мати перевагу перед іншими енциклопедіями", - зазначив Локтєв.

Електронна версія енциклопедії є універсальною науково-популярної мультимедійної енциклопедією, підкреслила директор ДНУ "Енциклопедичне видавництво" Алла Киридон. "Електронна версія" Великої української енциклопедії "- це об'єктивність викладу, це авторизація статей, це перевірені факти і робота величезної команди", - розповіла Киридон. "Будь-яку статтю ми бачимо як глибоку якісну довідку по темі", - додала вона.

Алла Киридон підкреслила, що проект був створений "на ентузіазмі", і закликала громадськість і влада долучитися до розвитку "Великої української енциклопедії". "Шановні колеги, шановні чиновники! Якщо ви нас чуєте або бачите, давайте думати про те, що на ентузіазмі ми протримаємося, але тільки тоді, коли приєднається вся спільнота. Один проект, одна установа не може витримати такої ваги ".
"Енциклопедичне видавництво" зберігає і друковану та електронну версії енциклопедії.

Богдан Червак нагадав, що вже видано перший том "Великої української енциклопедії" у друкованому вигляді, а зараз готується до видання другого тому.

    Реклама на dsnews.ua