• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Бойовики "ДНР" не випускають абітурієнтів до України

Реклама на dsnews.ua

Окупаційна адміністрація ОРДЛО не випускає абітурієнтів на контрольовану Україною територію для вступу у заклади вищої освіти

Про це повідомив журналіст і представник Донецької області в ТКГ Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook, інформує "ДС",

За його даними, окупанти заважають молоді виїжджати під приводом карантину.

«На окупованій території дійсно проживає багато молоді, яка хоче вирватися з резервації. Для них вступ до українського вишу — це шанс покинути гетто. Але після того як Україна скасувала ЗНО для дітей з ОРДЛО, бойовики злякалися, що втратять молодь, і закрили людям виїзд. Під приводом карантину», – написав Казанський.

Він пояснив, що зараз дозвіл на перетин лінії розмежування видає "міжвідомчий штаб ДНР", але він випускає тільки тих, хто має прописку на підконтрольній території.

«Абітурієнтів спеціально тримають у неволі, щоб вони втратили час і не змогли навчатися в українських вишах. У відповідь на всі прохання дозволити виїзд, бойовики відповідають, що вступати треба в "університети ДНР". Як бачите, в ОРДЛО дійсно чимало людей, які шукають можливість звідти виїхати. І втеча населення, судячи з усього, набула таких масштабів, що бойовикам довелося встановити якусь подобу залізної завіси, щоб зупинити відтік молоді», – написав Казанський.

Як писала "ДС", напередодні бойовики "ДНР" залишили понад 10 осіб ночувати під дощем біля свого блок-посту.

Нагадаємо також, 3 липня Верховна Рада ухвалила президентський закон про особливості вступу до ВНЗ жителів Криму і ОРДЛО (№3734).

    Реклама на dsnews.ua