• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Букмекер Parimatch чекає отримання ліцензії для легального виходу на український ринок

Після підписання Володимиром Зеленським указу про легалізацію грального бізнесу, життя в країні стала ще активнішим. Принаймні, спортивна, оскільки відомий букмекер Parimatch планує серед перших вийти на український ринок після легалізації ставочної індустрії

Реклама на dsnews.ua

Як повідомляє джерело "Рейтингу Букмекерів ", в компанії очікують, що Україна стане п'ятою країною в списку ліцензованих операцій після Казахстану, Таджикистану, Білорусі та Кіпру. При цьому в більшості держав СНД Parimatch продовжує працювати по франшизі.

Що говорить з цього приводу партнер компанії з юридичних, фінансових, нормативно-правових і комунікативних питань Максим Ляшко:

«Холдинг Parimatch співпрацює тільки з впорядкованими юрисдикціями. Іноді це означає, що доводиться довго чекати відкриття ринків і надання ліцензій. Компанія відразу ж подасть заявку на її отримання зі стартом приймання. Це життєво важливий процес, оскільки ліцензія в Україні дозволити холдингу Parimatch додати ключовий регіон на східноєвропейському ринку».

Ляшко додає, що через політику компанії, яка не дозволяє їй працювати в неліцензованих країнах, присутність в тих державах, де беттинг-індустрія легалізована, для неї дуже важливо. Parimatch завжди прагне випередити конкурентів на білих ринках, пропонуючи продукт, який випереджає тенденції.

    Реклама на dsnews.ua