• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Черкащина з 8 листопада може опинитися у "червоній зоні" (ВІДЕО)

З понеділка, 8 листопада, Черкаська область може опинитися в червоній карантинній зоні через збільшення кількості хворих на COVID-19

Олександр Скічко
Олександр Скічко
Реклама на dsnews.ua

Про це зазначив очільник Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко на брифінгу, передає "ДС".

"Маю погані новини. Черкащина впритул наблизилась до "червоної" зони.

Є чіткі індикатори, за якими кваліфікують зони. Якщо два і більше з них перевищені три дні поспіль – "червона" зона. На Черкащині на сьогодні перевищені вже два індикатори: коефіцієнт виявлення випадків інфікування і рівень госпіталізації", — сказав Скічко. 

Так, станом на 4 листопада коефіцієнт виявлення випадків інфікування був 26,6%, тоді як має бути меншим за 20%, а рівень госпіталізації становив 60,4 при пороговому значення 60.

Це був перший зафіксований день. Якщо далі показники будуть нарощуватися, то за три дні область опиниться в червоній зоні, наголосив Скічко.

Індикатори поширення епідемії
Індикатори поширення епідемії

"Тому саме зараз час максимально мобілізуватися і діяти на випередження! Мінімізувати ризик тяжкого перебігу хвороби може лише вакцинація. Надійнішого захисту на сьогодні немає!", – закликав він. 

Нагадаємо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 5 листопада відправила Волинську область у "червону зону" епідемічної небезпеки з 8 листопада.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua