• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Чотири ОТГ виграли конкурс на розробку безкоштовного плану економічного розвитку

Чотири обʼєднані територіальні громади (ОТГ) в Україні виграли конкурс на розробку безкоштовного плану економічного розвитку

Фото Вадима Денисенка
Фото Вадима Денисенка
Реклама на dsnews.ua

Про це у своєму Facebook повідомив директор Українського інституту майбутнього (УІМ), політолог Вадим Денисенко, передає "ДС".

"Сьогодні в Українському інституті майбутнього підбили підсумок конкурсу, який проводила Київська школа державного управління імені С.Нижного, по підготовці безкоштовного плану економічного розвитку для чотирьох ОТГ(три відібрали на конкурсі, а одну — методом жеребкування серед тих, хто подав заявки). Отже, хочу привітати Боярську, Опішнянську та Космацьку громади, які були відібрані на конкурсі. Також хотів би привітати Смілянську громаду, яка виграла щасливий білет", — написав Денисенко.

За його словами, для всіх цих громад не лише буде розроблено план, але "ми будемо їх супроводжувати, аби вдалося зробити реальний економічний прорив".

"Я пишаюся тим, що ми — єдина українська громадська організація, яка пропонує реальні практичні кейси для місцевого самоврядування", — резюмував директор УІМ.

Довідка: Київська школа державного управління ім. Сергія Нижного є некомерційним проєктом, який фінансується з коштів учасників навчань та українським бізнесом. Всі отримані доходи школа витрачає на стипендії та розвиток Школи. Презентація Школи державного управління була організована саме 23 лютого, у 41 день народження Сергія Нижного, який покинув цей світ 14 січня 2021 року після тривалої і тяжкої хвороби.

Нагадаємо, в лютому Український інститут майбутнього презентував власну соціологічну службу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua