• USD 39.8

ЧЄ з важкої атлетики в Москві: Україна очолила загальний залік, РФ серед аутсайдерів

Збірна України очолила медальний залік Чемпіонату Європи з важкої атлетики, який пройшов в Москві

Українські атлети були кращими як у загальному результаті, так і в заліку "маленьких подіумів", передає "ДС" з посиланням на Depo.Сектор.

В офіційний залік йшли тільки великі медалі (загальний результат + ривок + поштовх).

Україні перемогу принесли Дмитро Чумак, Ірина Деха, Каміла Конотоп і Аліна Марущак. На рахунку Анастасії Лисенко срібло, у Дмитра Вороновського бронза.

Також в Україні 17 малих подіумів (10 золотих нагород, 3 срібних і 4 бронзових).

10. Азербайджан — 2 (1-0-1)

Рейтинг за всіма медалями: великі (загальний результат) і маленькі (ривок і поштовх):