• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

COVID-19 в Україні: за добу зафіксовано рекордну кількість викликів "швидкої"

В Україні в неділю, 10 жовтня, зафіксована рекордна кількість звернень на лінію "103"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров'я, передає "ДС".

"10 жовтня кількість звернень за номером 103 сягнула рекордних показників – понад 44 тисячі викликів за добу. На цей же період припала найбільша за всю історію кількість виїздів бригад екстреної медичної допомоги та відповідно госпіталізацій пацієнтів", — йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що в першу чергу це пов'язано з новою хвилею коронавірусної інфекції.

У МОЗ підкреслили, що звертатися за екстреною медичною допомогою потрібно за наявності конкретних станів і симптомів. У разі появи симптомів COVID-19 варто відразу повідомляти свого сімейного лікаря. Саме він має надати рекомендації і визначити, чи достатньо пацієнту амбулаторного лікування.

"Не займайтесь самолікуванням, одразу повідомляйте про свій стан сімейному лікарю, а якщо відчуваєте будь-який із загрозливих симптомів, то обов’язково набирайте 103. Вчасно надана медична допомога може врятувати життя та мінімізувати тяжкі наслідки для здоров’я", — заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 11 жовтня в Україні зафіксовано 8832 нових випадки коронавірусної хвороби, це на 2512 менше, ніж напередодні вранці.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua