• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

ДБР допитало вцілілого у катастрофі Ан-26 курсанта

Реклама на dsnews.ua

Слідчі Державного бюро розслідувань вже допитали курсанта В'ячеслава Золочевського, який єдиний вижив під час авіакатастрофи військового Ан-26 під Чугуєвом Харківської області

Про це повідомив голова Харківської обласної адміністрації Олексій Кучер після відвідування Золочівського у військовому госпіталі, передає "ДС" з посиланням на "УНН".

"Він (Вʼячеслав Золочевський — ред.) вже розповідає, що відбувалося. Я ще раз повторюю, що не хотілося б навантажувати, тому що ви знаєте, що проходить зараз досудове розслідування. І слідчі ДБР вже ставили питання. Тому там певні обставини, які він згадує, вони викладені вже в протоколі допиту", — сказав Кучер.

За його словами, курсант вижив, тому що його прикрило частиною літака під час пожежі.

"Він перебував у певній капсулі, як ось фюзеляж літака, частиною літака прикрив його, тому, власне, вогонь не дістав його", — повідомив Кучер.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військовий літак АН-26 розбився біля Чугуєва. Літак впав під час заходу на посадку. На його борту знаходилися 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив лише один курсант.

20-річний курсант Вʼячеслав Золочевський, який вижив у катастрофі літака Ан-26, розповів про своє спасіння.

Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба оприлюднив список загиблих в результаті краху військового літака АН-26 в Чугуєві.

    Реклама на dsnews.ua