• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Делегація України в ТКГ розцінила блокування ОБСЄ в Горлівці як "захоплення заручників"

Українська делегація назвала ситуацію з блокуванням патрульної бази Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Горлівці захопленням заручників із боку підконтрольного Росії угруповання "ДНР"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні української делегації в ТКГ, передає "ДС".

"Українська делегація в ТКГ констатує: російські збройні формування перейшли до захоплення заручників. Утримання міжнародних спостерігачів озброєними особами має ознаки міжнародного тероризму", — сказано в повідомленні.

Українська делегація закликає міжнародне співтовариство, "перш за все керівництво держав-учасників нормандського формату, надати відповідну оцінку діям російської сторони".

Підкреслюється, що українська делегація розглядає ці дії не тільки як системний підрив повноважень СММ ОБСЄ, а разом із непродовженням мандата місії ОБСЄ на російських прикордонних пунктах переходу "Донецьк" і "Гуково", "як послідовну і свідому політику, спрямовану на витіснення ОБСЄ з окупованих територій, що є грубим підривом системи безпеки в Європі, тепер іще — методами міжнародного тероризму".

Нагадаємо, передова патрульна база Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Горлівці опинилася заблокована терористами "ДНР".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua