• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Депутат від "Слуги народу" зніматиме шоу для каналу "Дом" за 3,3 млн грн

Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" (телеканали "Дом" та UATV) транслюватиме шоу "Саджати будемо", продюсером якого стане депутат Київської міськради від "Слуги народу" Вікторія Бурдукова

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Тендер на закупівлю послуг з виробництва аудіовізуального проекту розміщено у системі ProZorro, передає "ДС".

Загалом заплановано 52 випуски шоу "Саджати будемо" тривалістю по 50 хвилин. Тендер на 3 290 400 грн виграла компанія "КС Продакшн".

В описі програми сказано, що це "жорстке шоу, яке покаже українцям справжню силу політиків та їхніх помічників". На думку авторів, програма продемонструє "перемогу справедливості над безкарністю заможних та багатих".

Продюсером проекту буде депутат Київської міськради від "Слуги народу" Вікторія Бурдукова, яка раніше працювала над шоу "Ревізор".

Зазначимо, назва майбутнього телешоу співзвучна із передвиборчим слоганом президентської кампанії Володимира Зеленського.

Як повідомляла "ДС", державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" (телеканали "Дом" та "UATV") виділило понад 12 млн грн на створення соціального шоу "Про життя з Андрієм Пальчевським".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua