• EUR 42.4
  • GBP 49.6
Спецпроєкти

"Динамо" вдесятьох розгромно програло "Шахтарю" у Києві (ВІДЕО)

В рамках 9 туру української футбольної прем'єр-ліги київське "Динамо" вдома програло "Шахтарю" з рахунком 0:3

Матч пройшов на НСК "Олімпійський", передає "ДС".

Жуніор Мораес на 34-й хвилині ударом головою відкрив рахунок після подачі Додо з флангу.

В кінці 1-го тайму арбітр матчу Катерина Монзуль після перегляду відеоповтору видалила з поля півзахисника "Динамо" Сергія Сидорчука за фол проти Віктора Корнієнка.

На 66-й хвилині Тарас Степаненко подвоїв рахунок дальнім ударом після рикошету від бразильця Маркоса Антоніо, на якого і записали взяття воріт.

Алан Патрік на 73-й хвилині ударом з-за меж штрафного довів рахунок до розгромного.

Таким чином, відрив "Динамо", яке продовжує лідирувати в чемпіонаті, від "Шахтаря", скоротився до одного очка.

Нагадаємо, у трьох футболістів київського "Динамо" напередодні матчу з "Шахтарем" підтвердили зараження коронавірусом. Наявність COVID-19 підтвердили у півзахисників Володимира Шепелєва та Богдана Леднева, а також форварда Владислава супряга.