• GBP 49.1

"Динамо" здолало "Маріуполь" та вийшло до чвертьфіналу Кубка України

Київське "Динамо" у матчі 1/8 Кубка України з рахунком 2:1 здолало ФК "Маріуполь" та вийшло до чвертьфіналу

ФК "Динамо"
ФК "Динамо"

Поєдинок відбувся у середу, 27 жовтня, в Маріуполі, інформує "ДС".

Перший удар у площину воріт динамівців стався лише на 43-й хвилині. До цього кияни забили два м'ячі і мали купу моментів біля воріт "Маріуполя".

На старті поєдинку двічі міг забивати Ілля Шкурін, але одного разу пробив вище воріт, а ще один удар форварда "Динамо" взяв воротар маріупольців. На 16-й хвилині після подачі кутового Беньямін Вербич ударом головою у верхній кут воріт відкриває рахунок у матчі — 1:0. На 26-й хвилині голкіпер "Маріуполя" відбиває удар Миколи Шапаренка.

На 33-й хвилині "Динамо" забиває другий гол. Після розіграшу кутового Артем Шабанов замикає передачу на дальній штанзі — 2:0.

Другий тайм знову пройшов за переваги динамівців. На 52-й хвилині маріупольці мали шанс на гол. Після помилки Дениса Бойка не виході гравець "Маріуполя" не влучив у порожні ворота. Кияни продовжували атакувати і втратили кілька моментів, щоб збільшити рахунок.

На 85-й хвилині "Маріуполь" поновив інтригу в грі. Олег Очеретько увійшов у штрафну "Динамо" і пробив у кут воріт Бойка — 1:0. На більше гравців "Маріуполя" не вистачило і кияни крокують до чвертьфіналу Кубка України.

Редактор: Віктор Костенко