• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Дизайн-івент Hörmann Grill Party у німецькому стилі відбувся

16 липня на території представництва "Нörmann Україна" в Борисполі відбувся цікавий захід для архітекторів та дизайнерів. Не зважаючи на аномальну спеку і проблеми з трафіком ця подія викликала інтерес у досить великої аудиторії

Реклама на dsnews.ua

Hörmann – німецький бренд із понад 80-річною історією.

В Україні Hörmann відомий багатьом забудовникам, але в першу чергу, як виробник воріт для приватного та промислового будівництва.

Основною метою організаторів івента було познайомити провідних українських дизайнерів і архітекторів із вхідними та міжкімнатними дверима Hörmann. 

Програма Hörmann Grill Party складалася із двох частин: пізнавальної та розважальної. Співробітники Нörmann Україна організували коротку презентацію продукції. Особливе захоплення серед гостей викликала експозиція зразків дверей у шоу-румі компанії: вишукані поверхні, стильні засклення, штангові ручки – рішення на будь-який смак стануть окрасої сучасної оселі. І до речі, не за усі гроші світу. Hörmann пропагує чесні відносини з клієнтом. Тому у Нörmann ціна на двері завжди включає вартість полотна, коробки і фурнітури. Наприклад, зараз діє акція на міжкімнатні двері цього бренду, і за 10 000 грн можна стати власником якісних дерев'яних дверей.

Окрема увага під час екскурсії шоурумом Нörmann була приділена таким характеристикам дверей, як теплоізоляція та захист від зламу, адже їх основні функції – зберігати тепло, захищати та прикрашати оселю. 

На івенті гостей пригощали традиційними німецькими стравами: сосисками, картопляним салатом, смачнющим пивом і шампанським.

Найбільш активним гостям було запропоновано взяти участь в інтелектуальному конкурсі та отримати брендовані подарунки. Хоча без подарунка не залишився жоден відвідувач: всі гості отримали фірмові сувеніри Нörmann.

І, звичайно, офіціанти були вдягнені у чудові баварські костюми.

    Реклама на dsnews.ua