• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Дизайнер Серж Смолін створив форму для бізнес-авіації

Дизайнер бренду чоловічого одягу IDoL. Серж Смолін представив на міжнародній конференції Ukraine Aviation Forum (UAF) ексклюзивну колекцію форми для екіпажу бізнес-авіації

Серж Смолін
Серж Смолін
Реклама на dsnews.ua

Сучасні текстильні матеріали, які не мнуться, лаконічні форми, стильні деталі і аксесуари лягли в основу колекції. У зйомці кампейну взяв участь сам дизайнер, який примірив форму пілота, а обличчям кампейну виступила українська телеведуча Юлія Антоненко.

Дизайнер Серж Смолін створив форму для бізнес-авіації
Дизайнер Серж Смолін створив форму для бізнес-авіації

"Одного разу 6 років тому я вже створював форму для однієї української авіакомпанії. Тоді мені відкрили всі тонкощі роботи екіпажу, і служба безпеки навіть дозволила мені перебувати під час польоту в кабіні разом з пілотами, правда, недовго. Тому в зйомці цього кампейну я сміливо виступив в ролі пілота", — розповів Смолін.

За словами творця ексклюзивної лінійки, форма для бізнес-авіації відрізняється від громадянської своєю розкішшю і стилем, до неї більше вимог, в тому числі в візуальному плані.

Колекція форми для бізнес-авіації від Сержа Смоліна включає в себе жіночий і чоловічий комплекти одягу та аксесуарів. Обрані дизайнером пропорції, крій і двокольорове рішення надають образам лаконічності і відповідають особливому авіадресс-коду. Як символічний акцент Серж Смолін використовував темно-сині вставки на піджаках у вигляді літаків, що злітають.

У лінійці простежується благородство і кутюр за рахунок використання на талії яскравих золотих гудзиків з емаллю, а також пропорцій спідниці стюардеси. Дизайнер зробив її довжину строго до середини коліна, при цьому відмовився від традиційного розрізу ззаду, використавши двобарвну складку.

Весь одяг виконано виключно з натуральних тканин, які не мнуться ані в валізі, ані під час тривалого польоту. Практичність форми підтверджує і її всесезонність, адже екіпаж за кілька годин може перенестися з жаркого літа в холодну зиму.

Важливим акцентом у look-ах авіаекіпажей є головний убір. У своїй колекції Смолін використовував пілотку в тон костюму, створену художницею аксесуарів Мартою Холод, чиї капелюшки носять гості на королівських скачках в Англії і ОАЕ.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua