• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

До ОАСК звернувся незадоволений виконанням гімну України у школах Києва

Реклама на dsnews.ua

До Окружного адмінсуду Києва надійшов позов до Київської міськради про визнання незаконним рішення відомства про щоденне виконання у школах столиці України державного гімну

Про це йдеться в повідомленні пресслужби КМДА, передає "ДС".

"До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до Київської міської ради щодо визнання протиправним частково рішення №433/9512 від 30.07.2020 року "Про обов’язкове виконання Державного Гімну України у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності", -йдеться в повідомленні.

Зокрема, позивач просить скасувати п.1.2. вказаного рішення, яким рекомендовано виконання Державного Гімну України у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності на початку кожного дня за участю учнів та вчителів.

Нагадаємо, Київська міська рада увечері 30 липня ухвалила рішення про виконання гімну України в школах міста. Згідно з рішенням, школярі будуть виконувати гімн щодня перед початком навчання.

Автори проекту такого рішення — "свободівці" Олег Бондарчук, Юрій Сиротюк та Ігор Мірошниченко. Вони вважають, що це сприятиме вихованню патріотизму серед дітей.

Еспрессо уточнює, що Київська міська рада рекомендувала, а не зобовʼязав столичні школи починати день з гімну України

Глава Інституту національної памʼяті Антон Дробович вважає, що виконання школярами гімну України перед уроками матиме скромний ефект.

    Реклама на dsnews.ua