Донецька команда принизила київське "Динамо" в день 90-річчя

"Олімпік" (Донецьк) обіграв "Динамо" (Київ) з рахунком 2:1 в рамках 29-го туру Прем'єр-ліги

Ця перемога стала для донецької команди першої в історії в матчах з киянами. Також вперше Олімпік забив "біло-синім" у рамках Прем'єр-ліги, інформує "ДС" з посиланням на Football.ua.

Донецька команда швидко відкрила рахунок вже на 8-й хвилині нападник команди Санжара Михайло Сергійчук ударом здалеку вразив ворота Динамо. Динамівці ще до завершення першої 45-хвилинки могли три рази вразити ворота донеччан. Команда Реброва двічі потрапляла в штангу і не реалізувала вихід один на один.

У другому таймі Динамо продовжило тринькати моменти, в той час, як Олімпік грав дуже прагматично. На 63-й хвилині Поступаленко скористався помилкою Бурди і подвоїв перевагу господарів, перегравши Рудько. Кияни ще здійснили кілька атак, але не реалізувавши гольові моменти, остаточно опустили руки. Тільки на 94-й хвилині Бурда відіграв один м'яч після подачі зі штрафного від Шепелєва.

Зазначимо, що 13 травня київське "Динамо" відзначає круглу дату. Команда була створена рівно 90 років тому, 13 травня 1927 року.