• USD 39.4

Донецький "Шахтар" пробився у чвертьфінал Ліги Європи

"Гірники" обіграли суперників у Брюсселі у поєдинку у відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи

Футболісти донецького "Шахтаря" пробилися до чвертьфіналу Ліги Європи УЄФА, де зіграють вперше з 2009 року, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

У матчі-відповіді підопічні Мірчі Луческу на арені "Констант Ванденсток" в Брюсселі перемогли у четвер бельгійський "Андерлехт" - 1:0.

Успіх "Шахтарю" приніс гол Едуардо, який відзначився на 3-й компенсованій хвилині другого тайму.

У першій половині гра була дуже динамічною - можна згадати хіба що епізод на 23-й хвилині, коли Кара Мбоджи вдало пробив головою після подачі з кутового і відкрив рахунок у матчі, проте арбітр відмінив взяття воріт через порушення правил з боку захисника "Андерлехта", передає livesport.

У другому таймі швидкості помітно зросли, але при цьому небезпечних моментів практично не було.

На 84-й хвилині "гірники" залишилися в меншості після видалення Кучера. Ще через 2 хвилини Кара Мбоджи впав на газон у боротьбі з Феррейрой, після чого ногою штовхнув аргентинця, за що отримав пряму червону картку, зрівнявши склади.

Вже в компенсований час Едуардо отримав обостряющую передачу і чудово пробив у ближній кут.

Нагадаємо, першу гру на "Арені Львів" донеччани виграли з рахунком 3:1.

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи відбудеться 18 березня в Ньоні (Швейцарія). Матчі цієї стадії розіграшу відбудуться 7 і 14 квітня.