• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Другий міжнародний етнографічний кінофестиваль "ОКО" запрошує у подорож 42 країнами світу

В місті Болград Одеської області 11-18 вересня відбудеться другий Міжнародний етнографічний кінофестиваль ОКО

Реклама на dsnews.ua

OKO – це свято етнографічного та антропологічного документального кіно, де глядачі побачать і відчують повсякденне серцебиття малих та великих народів, спільнот, мешканців сіл та міст. 

Це подія, на якій кінематографісти, фольклористи, антропологи та етнографи зможуть краще зрозуміти один одного, поділитися ідеями та домовитися про майбутню співпрацю.

Цьогорічний кінофестиваль відбудеться 11-18 вересня – online та 16, 17, 18 вересня - offline в сонячному регіоні – Бессарабії, на півдні України, в м. Болград, яке святкує цього року свій ювілей 200 років.

Кінофест складається з міжнародного та національного повнометражного і короткометражного конкурсів. 

Цього року фестиваль отримав понад 500 заявок із 73 країн та охопив усі континенти нашої планети.   

Секція міжнародного повного метру – це 8 стрічок, а короткого – 26. До національного конкурсу повних метрів увійшло 10 стрічок, до короткометражної програми — 7 фільмів.

Готуються покази позаконкурсних ігрових та інших тематичних фільмів. Загалом глядачі, переглядаючи 60 фільмів, подорожуватимуть — 42 країнами світу.

 

До складу журі увійшли відомі кінематографісти та фольклористи: Володимир Войтенко (голова журі, кінокритик), Андрій Різоль (кінорежисер, продюсер), Римма Зюбіна (українська акторка, телеведуча, громадська активістка), Василь Барков (голова журі, режисер, Болгарія), Олександр Гусєв (кінокритик), Юлія Коваленко (кінокритикиня, програмерка Docudays UA), Максим Руденко (режисер, переможець минулорічного фестивалю "ОКО"), Олена Івановська (професорка кафедри фольклористки КНУ імені Т. Г. Шевченка).

Фестиваль пройде під гаслом: "Єднаймося, не уніфікуймося!" за підтримки Держкіно України.

Сайт кінофестивалю: https://www.okofilmfest.com.ua/.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua