• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

ДТП з Зайцевої: У від'їзді головного свідка у "ЛНР" знайшли нестиковки

Реклама на dsnews.ua
Про від'їзд в "ЛНР" ключового свідка у справі ДТП з Оленою Зайцевої лікаря-нарколога Олени Федірко поліції Харкова повідомив майстер з ремонту телефонів

Про це розповіла OBOZREVATEL адвокат потерпілих Лариса Матвєєва, передає "ДС".

"Чоловічий голос повідомив поліцейському, що Федірко поїхала на непідконтрольну територію. А коли поліцейський поцікавився, з ким розмовляє, то чоловічий голос сказав, що це майстер по телефонам. Вперше чую, щоб майстер телефону так багато знав про свого клієнта", - сказала юрист.

Також у поліції зазначили, що вони неодноразово ходили додому до Федірко, але її там не знайшли. Однак жодних підтверджень з Держприкордонслужби про те, що свідок могла перетнути лінію розмежування, поліція не надала.

"Ми не довіряємо нашим правоохоронцям і, звичайно, зробимо офіційні запити прикордонникам: коли і куди поїхала Федірко", - говорить Матвєєва.

За її словами, у підсудної Олени Зайцевої з'явився третій адвокат Євген Мельниченко. На засіданні він представив нове відео обстеження Зайцевої на предмет наркотичних речовин. Правда, відео складається з двох різних шматків.

"Всі ми пам'ятаємо, що на перше огляд до нарколога Федірко Зайцеву возила поліцейська, яка є багаторічною подругою її мами. Зараз вона звільнилася з органів. Але як заявив адвокат Зайцевої, зберігся запис з її нагрудної видокамеры, яка, до речі, зберігається всього три місяці. Причому запис виявилася не суцільним, а складається з двох частин, між якими явно щось вилучили. Цим відео новий адвокат намагався довести, що Федірко зовсім не оглядала Зайцеву. Куди поділася частина відео - він не пояснив", - підкреслила Матвєєва.

Дісталося на засіданні і ще одного обвинуваченого у ДТП - Геннадію Дронову. Адвокат Зайцевої виявив у нього неоплачений штраф за порушення ПДР від 2014 року.

"Таким чином, адвокат доводить, що Дронов має звичку порушувати правила водіння. Правда, про своїй підзахисній, яка мала кілька порушень перед аварією, він не згадав", - говорить Матвєєва.

    Реклама на dsnews.ua