• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Дві зірки американського шоу-бізнесу сплатили рахунки простих громадян в магазині на пів мільйона доларів

Реклама на dsnews.ua
Відомий рок-музикант Кід Рок і комік Тайлер Перрі розрахувалися за відстроченими платежами американців напередодні Різдва майже на 500 000 доларів США

Американський музикант Кід Рок (Kid Rock) з власної кишені заплатив за всі товари відкладені покупцями одного з супермаркетів міста Нешвілл, передає "ДС" з посиланням на Українську службу Голосу Америки.

Система розстрочки дозволяє покупцям "забронювати" певну річ і пізніше придбати її, сплативши повну вартість. Під час свят таким чином найчастіше купують подарунки близьким. Музикант взагалі заплатив 85 000 доларів за 350 рахунках. Про це місцевим ЗМІ розповів менеджер супермаркету Walmart в місті.

"Спасибі Кід Року за такий жест нашому суспільству. Це момент гордості для нашого міста", - сказав продавець.

Сам музикант заявив у Twitter, що послідував прикладу американського коміка Тайлера Перрі, з власної кишені заплатив за боргами осіб, які планували придбати товари в розстрочку в штаті Джорджія. Перрі з власної кишені виплатив борги таких покупців на суму 434 000 доларів у двох Walmart.

"Відмінна ідея! Я пішов з тебе приклад і виплатив борги покупців в Walmart в Нешвіллі. З Різдвом, і хай Бог тебе благословить", - написав Кід Рок Тайлеру Перрі.

Клієнтами мережі Walmart, найбільшої в США, є пересічні американці. Значна їх частина - це представники середнього класу, і нижчого шару середнього класу.

    Реклама на dsnews.ua