• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Єгипет оголосив дату початку турсезону: головні курорти визнані "чистими"

Реклама на dsnews.ua
Єгипет починає міжнародне авіасполучення і відкриває кордони для туристів з 1 липня

Про це повідомили представники туроператора Tez Tour, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Влада Єгипту оголосила про стимулюючих заходів по відновленню в'їзного туризму. 1 липня країна відкриває кордони для іноземних туристів і відновлює міжнародне авіасполучення. Курорти Шарм-ель-Шейх, Хургада і Мерса-Матруха оголошені "чистою зоною", тобто вільною від COVID-19", - сказали в приймаючому офісі туроператора.

Як відзначили в компанії, влада країни дозволила у зв'язку з відкриттям кордонів збільшити завантаження готелів до 75%. Туристам не рекомендується вживати їжу або напої за межами готелів чи ресторанів, які мають сертифікат безпеки, а у разі появи будь-яких симптомів зараження вірусом повідомити адміністрацію готелю.

"У разі захворювання короновирусной інфекцією під час відпочинку в Єгипті туристу будуть надані ліки і необхідне лікування за рахунок створеного в Єгипті фонду по боротьбі з COVID-19", - підкреслили у туроператора.

Крім того, в аеропорту вильоту туристу необхідно заповнити документ, який підтверджує, що він раніше не був заражений коронавірусом, не був у контакті з хворим, і що за 14 днів до дати поїздки ніяких симптомів вірусної інфекції не виникало. Особам, що прибувають з країн, в яких спалах вірусу досягла рівня епідемії, необхідно буде надати негативний результат тесту, проведений не більше ніж за 48 годин до вильоту.

"У разі відсутності довідки тестування буде проведено в аеропорту по прильоту і вихід з будівлі аеропорту буде можливий після отримання результату (приблизно через 4 години)", - пояснили в компанії.

Влада країни також повідомили про ослаблення деяких карантинних заходів: протягом кількох наступних тижнів планується скорочення комендантської години, магазини будуть працювати довше на 1 годину.

Згідно з розпорядженням міністерства туризму і у справах старожитностей Єгипту, готелі Шарм-ель-Шейха і Хургади відновили роботу 15 травня. На першому етапі завантаження готелів зберігалася на рівні 25%, до початку червня вона зросла до 50%.

Як повідомляла "ДС", з 15 червня в Україні відновиться міжнародне авіасполучення.

    Реклама на dsnews.ua