• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Екс-командир "Торнадо" побив себе чоботом у СІЗО

Реклама на dsnews.ua
Руслан Онищенко, колишній командир роти "Торнадо", почав бити себе по голові чоботом, коли до нього зайшли конвоїри

Про це йдеться в ролику Державної кримінально-виконавчої служби, оприлюдненому в Facebook, передає "ДС".

Конвоїри, як кажуть на відео, разом з працівником СІЗО прийшли в камеру, де знаходиться Онищенко, щоб доставити його в суд. Однак після того, як співробітник СІЗО зайшов у камеру, екс-торнадовец взяв кирзовий чобіт і став нею бити себе по голові. При цьому, на відео видно, що співробітник ізолятора стояв тільки на вході в камеру, а конвоїри взагалі за її межами.

Зазначимо, що вчора захисник Онищенко поширив на своїй сторінці в Facebook інформацію клієнта намагалися задушити в колонії.

Реагування на поширення інформації в мережі Інтернет Адміністрація ДКВС України спростовує неправдиву інформацію щодо нібито фактів катування ув’язненого Оніщенка Р.І.Так, адвокатом Оніщенка Р.І. – Юрієм Кармазіним у соціальній мережі «Facebook» поширена інформація про катування та застосування тортур з боку адміністрації Білоцерківської виправної колонії (№ 35) по відношенню до ув’язненого Оніщенка Р.І.В свою чергу, за викладеною інформацією була організована та проведена перевірка, яка повністю спростовує поширену інформацію та за результатами якої можна зробити висновок, що ця провокація була повністю спланована та виконана самим ув’язненим Оніщенко Р.І.Зокрема, відповідно до вимоги Апеляційного суду м. Києва, 06.12.2018 о 08.58 год адміністрацією Білоцерківської виправної колонії (№ 35) була організована доставка ув’язненого Оніщенка Р.І. до зали судових засідань. Але, при заході працівника установи до приміщення, в якому тримається Оніщенко Р.І., було виявлено, що окремі ділянки волосяної частини голови Оніщенка Р.І. ним вже були поголені, останній в грубій нетактовній формі із застосуванням нецензурних висловів почав звертатись до працівника установи та, взявши свій чобіт, почав лупцювати себе по голові.Слід зазначити, що до Оніщенка Р.І. жодних заходів фізичного впливу та спеціальні засоби не застосовувались. У зв’язку із провокативними діями, які вчинив Оніщенко Р.І., після проведених з ним бесід, останнього було доставлено до суду із значним запізненням.Всю об’єктивну картину подій можна побачити на відео з відповідним коментарем. Адміністрація ДКВС України

Gepostet von Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України am Freitag, 7. Dezember 2018

Нагадаємо, 23 жовтня прокуратура завершила розслідування справи про заворушення, вчинені колишніми бійцями спецроти міліції "Торнадо" у Лук'янівському слідчому ізоляторі.

Як повідомляла "ДС", 9 серпня колишні бійці роти "Торнадо" влаштували бунт в Лук'янівському СІЗО. Група підтримки блокувала автозаки, у яких намагалися вивезти трьох екс-торнадовцев.

При обшуку в їх камері правоохоронці знайшли комп'ютерну техніку, саморобні вибухові пакети та холодну зброю, а також алкоголь.

За даними Міністерства юстиції України, під час безладів постраждав один правоохоронець. З допомогою поліції трьох екс-бійців спецроти вдалося вивезти.

Правоохоронці порушили кримінальні справи за фактом вчинення ув'язненими злочинів за ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством), ч. 2 ст. 189 (вимагання), ч. 1 ст. 14 і 1 ч. ст. 294 (масові заворушення) і за ст. 348 (посягання на життя співробітника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) Кримінального кодексу України.

10 серпня стало відомо, що двоє співробітників Лук'янівського СІЗО допомагали екс-торнадовцам влаштувати бунт. Проти них відкрито кримінальне провадження. Після бунту керівництво СІЗО звільнили.

    Реклама на dsnews.ua