• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Епідемія грипу дісталася до Чернівців. Канікули в школах продовжили

Реклама на dsnews.ua
За тиждень рівень захворюваності підвищився на 41,7%

У зв'язку з підвищенням рівня захворюваності гострими респіраторними вірусними захворюваннями та перевищенням епідемічного порогу на 26,9% на території Чернівців у загальноосвітніх закладах карантин продовжено до 31 січня включно. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олексій Каспрук, повідомили "ДС" в прес-службі міськради.

Згідно з повідомленням, порівняно з минулої тижнем на території міста, рівень захворюваності підвищився на 41,7%.

Також до 31 січня призупинено навчально-виховний процес у позашкільних навчальних закладах.

Як повідомляється, у дошкільних закладах міста, на відміну від шкіл, не зафіксовано збільшення рівня захворюваності, тому навчально-виховний процес у дитсадках триває. Там проводиться ряд профілактичних заходів.

За даними оперативного моніторингу, з 15 по 21 січня по приводу ГРВІ за медичною допомогою звернулися 3 682 тис. хворих. Кількість дітей до 18 років склала 56,1%. Госпіталізовано 209 хворих, в тому числі 85 дітей до 18 років. При цьому медики підтвердили один випадок захворювання грипом А (H1N1) - дорослий.

За повідомленням прес-служби, з початку епідсезону 2015-2016 років проти грипу було щеплено 947 осіб, у тому числі 502 медичних працівника.

Як отмечатся, також заборонено проведення масових заходів в закладах освіти на період призупинення навчально-виховного процесу.

Читайте також:

Нагадаємо, раніше із-за грипу та ГРВІ карантин у школах продовжили на Волині, в Харкові, Вінниці, Херсоні, Тернополі, Одесі, Запоріжжі та Києві.

Як повідомляла "ДС", за даними Моз, станом на 22 січня в Україні зафіксовано вже 72 померлих від грипу. Раніше в ряді областей у школах ввели карантин, а в столиці з 21 січня ще й "масковий режим".

    Реклама на dsnews.ua