Євро-2016: Франція з розгромним рахунком обіграла Ісландію

Збірна Франції розгромила Ісландію в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу з рахунком 5:2 і вийшла у півфінал

Французи в першому таймі забили чотири голи, передає "ДС" з посиланням на Lb.ua.

У першому таймі відзначилися Олів'є Жиру (12 хвилина), Поль Погба (20), Дімітрі Пайє (43) і Антуан Грізманн (45).

Після перерви Ісландії вдалося скоротити відставання - на 56 хвилині забив Колбейн Сігторссон. Але ще через три хвилини французи в особі Жиру забили п'ятий гол. Ближче до кінця другого тайму на 83 хвилині другий гол збірної Ісландії забив Біркір Бьярнасон, він же став останнім у цьому матчі.

У півфіналі, який відбудеться 7 липня на стадіоні "Велодром" в Марселі, збірна Франція зустрінеться з Німеччиною. Днем раніше інший півфінал на "Стад-де-Ліон" зіграють Португалію і Уельс.

Нагадаємо, що Франція виграла групу А, після чого пройшли Ірландію.