• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Фельдман: Терехов намагається "приватизувати" футбол у Харкові

Народний депутат Олександр Фельдман привітав харківський "Металіст-1925" з достроковим виходом в УПЛ, але каже, що міська влада може перешкодити цій команді грати на стадіоні "Металіст"

Реклама на dsnews.ua

Про це Олександр Фельдман написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Вітаю команду «Металіст-1925» з достроковим виходом до вищої ліги. Це перемога. Дуже важлива і показова. Створена з нуля команда, за підтримки людей, які щиро люблять футбол, без надмірного пафосу, вимог і ультиматумів, показала результат, який вселяє надію на повернення великого футболу в наше місто», — написав Фельдман.

Однак, на його думку, команді доведеться зробити нелегкий дебютний сезон у вищій лізі. «Важливо, щоб вони (ред. — ФК «Металіст-1925») не зіткнулися з кулуарними харківськими «іграми», організованими «викликами» і інтригами тих, хто намагається «приватизувати» футбол у Харкові. Футбол — це народна гра, а «Металіст-1925» — це, по суті, народна команда. І стадіон «Металіст» — теж народний. Це не приватна власність ні Олександра Ярославського, ні Ігоря Терехова (ред. — секретар міськради та в.о. мера Харкова), який вирішив активно «розіграти» футбольну карту у своїй виборчій кампанії. Сьогодні багато хто говорить про те, що в їхніх найближчих планах при «посиленні з флангу» Офісу Президента, організація заборони на ігри «Металіста-1925» на стадіоні «Металіст», — пише Фельдман.

Народний депутат зазначає, що зараз повним ходом запущені процедури передачі стадіону в міську комунальну власність та виділення бюджетних коштів на реконструкцію.

«Але міська комунальна власність — це не особиста власність секретаря міськради, який може розпоряджатися нею на свій розсуд. І виділення багатомільйонних бюджетних коштів «на футбол» може здатися сумнівним для більшості харків'ян, які потрапляють до міських лікарень з коронавірусом і вимушених лікуватися за свій рахунок», — вважає народний депутат.

Фельдман зазначає, що «харківська влада останнім часом «страждає» призначенням «головних і єдиних», всі інші піддаються безцеремонній «зачистці». Знаю це не з чуток. «Не пускати і не давати» вже не один рік реальність для нашого екопарку, який відвідують близько двох мільйонів людей в рік. Міські автобусні маршрути в парк, як і раніше під забороною. Дитячі шкільні екскурсії — «вкрай небажані». Відмовки, виверти, спекуляції, «зелене світло» — одним і «смуга перешкод» — для інших».

Фельдман дуже сподівається, що «цієї смуги перешкод» вдасться уникнути «Металісту-1925».

«Нехай в Харкові буде не одна, а кілька команд, що грають у вищій лізі. Більше команд — більше перемог, більше дітей, які займаються футболом. Харків може стати футбольною столицею України. І нехай дербі буде на полі, а не в кулуарах. Нехай буде чесна гра, а не харківські «бої без правил», — резюмує народний депутат.

Нагадаємо, що харківський ФК «Металіст-1925» вчора забезпечив собі вихід в еліту українського футболу — УПЛ. При цьому в Харкові існує ФК «Метал», який пов'язують з бізнесменом Олександром Ярославським і в.о. мера Харкова Ігорем Тереховим. ФК «Метал» останній сезон грав у другій лізі чемпіонату, але завоював путівку в Першу лігу.

    Реклама на dsnews.ua