• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Феєричний старт сезону: головний ритмолов MONATIK відкриє новий сезон в Osocor Residence

Якщо розпочинати новий сезон в Osocor Residence, то тільки так гучно й масштабно. Минулого року в резиденції кращого літнього відпочинку гриміли виступи ARTBAT, Jah Khalib, Jan Blomqvist та Onuka. У 2021 році все не менш феєрично. Зустрічайте, головний український хітмейкер та незмінний креатор найактуальнішої попмузики — MONATIK

Реклама на dsnews.ua

Майстер ритму й повелитель танців запалюватиме на сцені Osocor Residence 28 травня.

MONATIK — перший попартист, який підкорив НСК «Олімпійський», показавши, що таке епохальне стадіонне шоу. Саме він створив десятки найтанцювальніших хітів, які кожен впізнає з першої ж ноти. Саме він — продюсер MONATIK CORPORATION, котрий зібрав під крилом кращих молодих артистів сучасності. Ще до того, як Таню Муіньо зняла кліпи для Кеті Пері, Розалії й Карді Бі, вони створили 16 кліпів-мільйонників з MONATIK. Колаборації з ним — це 100 % хіт та успіх. У 2020 році він презентував власний мюзикл нового покоління «Ритм», у якому об’єднав 12 артистів. Цей амбітний геній та креатор не просто впливає на український шоу-біз. Він його мотивує, не даючи засидітися на одному місці, а сам невпинно підкорює музичні вершини одна за одною.

Концерти MONATIK — це завжди фірмовий коктейль із ритмів соулу, фанку й хіп-хопу, танці в унісон і видовищні шоу найвищого рівня із професійною хореографією й неповторними номерами. Та найголовніше — сам артист, його музика та всі ті щирі емоції, які вона дарує.

Не пропустіть весняний концерт головної попзірки сьогодення на сцені головної резиденції літнього відпочинку Osocor Residence 28 травня.

    Реклама на dsnews.ua