• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Філарет продовжує будувати підступи ПЦУ: відкликав підпис під рішенням про ліквідацію УПЦ КП

Реклама на dsnews.ua
Почесний патріарх ПЦУ Філарет відкликав свій підпис під постановою помісного собору від 15 грудня 2018 року, на якому була ліквідована Українська православна церква Київського патріархату

Про це йдеться у повідомленні на його сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відкликав свій підпис під постановою так званого помісного собору Української православної церкви Київського патріархату від 15 грудня 2018 року. На це постанова посилаються чиновники Міністерства культури України, які відмовляються здійснити державну реєстрацію постанови помісного собору Української православної церкви Київського патріархату від 20 червня 2019 року, яким було скасовано постанову т. н. помісного собору УПЦ КП від 15 грудня 2018", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що патріарх Філарет повідомив міністру культури, молоді і спорту України Володимира Бородянського про відкликання свого підпису під постановою від 15 грудня 2018 року.

"Відкликання підпису, як допустимий юридична дія, обговорюю положеннями статей 9 і 13 Конвенції про захист прав людини і основних свобод, статей 22 та 35 Конституції України, якими виключається погіршення правового становища громадян України, які реалізують право на свободу совісті в Київському патріархаті" , - йдеться в повідомленні Філарета до Бородянському.

Тому, заявив Філарет, надалі його підпис під постановою помісного собору УПЦ Київського патріархату від 15 грудня 2018 є "недійсною".

    Реклама на dsnews.ua