• EUR 42.3
  • GBP 49.2
Спецпроєкти

Фінал чемпіонату світу U-20: Україна розгромила Південну Корею з рахунком 3:1

Молодіжна збірна України вперше в історії виграла чемпіонат світу з футболу U-20. Фінальний матч проти Південної Кореї на стадіоні "Відзев" у польському Лодзі завершився з рахунком 3:1

Початок матчу стало шокуючою для українських вболівальників, які зібралися на арені, і фантастично виконали наш гімн перед грою, передає "

"з посиланням на

.

Данило Безкоровайний не впорався з хвилюванням і вже на 2-й хвилині порушив правила на корейце в небезпечній близькості від нашої штрафної.

Головний арбітр Ісмаїл Элфатх із США пенальті не побачив, але після підказки VAR призначив 11-метровий. Андрій Лунін не вгадав напрямок м'яча - 0:1.

Забивши швидкий гол, азіати перегрупувалися, побудувавши свою гру від оборони. Корейці відразу відтягувалися на свою половину, не даючи розігнатися українцям, і позбавляючи їх оперативного простору. Нашим футболістам доводилося шукати вільні зони, що суттєво гальмувало атаки.

"Синьо-жовтим" дуже не вистачало диспетчера між середньою лінією поля і атакою, де за півтайму ми змогли завдати лише одного удару в площину воріт.

Неймовірний шанс випав нам на 34-й хвилині. У Хахлева вибили м'яч, він несподівано відскочив до Супряге і динамівець, не розгубившись, тицьнув ногою в кут - 1:1.

Наші продовжили тиснути ошелешених корейців, притиснувши їх до воріт, але забити гол до перерви не змогли.

Зате їм це вдалося зробити в дебюті другого тайму. На 53-й хвилині Коноплі віддав гострий пас на хід Супряге і форвард "Динамо" чітко поклав у дальній кут - 2:1.

Корейці поступово перехопили ініціативу. На 70-й хвилині після подачі кутового кореєць пробив точно в рамку, Лунін ефектно зреагував і перевів м'яч у поперечину.

У заключні моменти збірна України підсіла. Гостро відчувалася нестача Попова, заробив видалення в матчі з Італією. Південна Корея влаштувала справжній штурм, а Україна огризалася контратаками, одна з яких стала для номінальних гостей фатальною.

Цитаишвили вдався шикарний спринтерський забіг, після чого хавбек "Динамо" з-за штрафної ювелірним "пострілом" у дальній кут поставив крапку в матчі - 3:1.