• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

ФК "Карпати" виходить з карантину

Реклама на dsnews.ua
Львівський футбольний клуб "Карпати" сьогодні, 16 червня, виходить з карантину, який тривав 2 тижні з-за спалаху коронавирусной інфекції серед гравців та персоналу команди

Про це йдеться у прес-службі ФК "Карпати" в Facebook, передає "ДС".

"16 червня минулого 15 діб після оголошення вимушеного карантину в таборі львівських "Карпат" із-за спалаху захворювання COVID-19. Протягом цього періоду гравці та працівники клубу перебували в режимі самоізоляції, обмеживши будь-які контакти, крім проходження обов'язкових регулярних ПЛР-тестів", - йдеться в повідомленні.

Станом на 16 червня 8 гравців і 5 працівників ФК "Карпати" все ще мають ознаки коронавіруса і продовжують залишатися в ізоляції. Гострі симптоми в інфікованих відсутні, за винятком втрачених смакових і нюхових властивостей. Всі футболісти перебувають вдома і регулярно повідомляють про стан свого здоров'я.

Відзначається, що вони не контактували з іншими гравцями.

Крім того, 3 працівників клубу старшого віку перебувають у лікарнях, їх стан стабільно задовільний, спостерігається поліпшення.

Зараз команда розпочне тренувальний процес з усіма здоровими гравцями, в тому числі з великою групою зовсім юних карпатівців.

Підготовка до відновлення сезону буде проходити виключно в закритому режимі без допуску сторонніх осіб.

В ФК "Карпати" відзначили, що, незважаючи на все, готові до боротьби в чемпіонаті.

    Реклама на dsnews.ua