• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

FlixBus запустив новий автобусний маршрут з України до Польщі через Київ, Житомир та Рівне

Реклама на dsnews.ua

Автобусний перевізник FlixBus запустив продаж квитків за маршрутом Київ-Варшава, із зупинками в Житомирі, Рівному та Радомі (Польща)

Про це йдеться в повідомленні пресслужби компанії, передає "ДС" з посиланням на "Економічну правду".

Автобуси Київ-Варшава відправляються з Києва в середу та суботу о 16:00 з автостанції "Київ" (вул. Петлюри, 32), з Варшави по вівторках о 15:30 з автовокзалу "Варшава-Заходня". Варшава є великим транспортним хабом FlixBus, звідки прямими рейсами можна дістатися до майже 100 міст Польщі і таких країн як Німеччина, Хорватія, Франція, Бельгія, Італія, Чехія.

Всього для клієнтів FlixBus, які подорожують з України, доступно 11 маршрутів, включаючи внутрішні лінії по Україні і міжнародні лінії в Польщі, Німеччині, Чехії та Литви.

"Це, безумовно, найскладніший сезон в нашій історії, але завдяки аналізу інтенсивності трафіку і попиту нам вдалося швидко відновити пропозицію по рейсам. Сьогодні між Україною і Польщею існує багато економічних зв'язків, тому навіть у часи обмежень на кордонах, ми бачимо попит на напрям між двома столицями, – коментує директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Михайло Леман.

Нагадаємо, 21, 22 і 24 серпня "Укрзалізниця" запускає з Києва до Харкова і назад додаткові швидкісні поїзди "Інтерсіті+".

    Реклама на dsnews.ua