• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

ФСБ Росії на Донбасі: СБУ оприлюднила нові докази по справі Шайтанова (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Контррозвідка СБ України зібрала додаткові матеріали, які свідчать, що полковник ФСБ РФ Ігор Єгоров, який завербував генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова, був одним з організаторів терористичної діяльності на Донбасі

Про це сьогодні повідомив прес-центр СБУ, оприлюднивши відповідні аудіозаписи, передає "ДС".

"З літа 2014 Єгоров під позивним "Ельбрус" безпосередньо координував діяльність незаконних збройних формувань на території Луганської області, доводив до бойовиків вказівки російського командування і організовував взаємодію різних угруповань.

Полковник ФСБ називав себе "першим заступником командувача" військ так званій "Новоросії". Важливим аспектом його діяльності було узгодження спільних дій з так званим "міністерством оборони ДНР", забезпечення бойовиків озброєнням і боєприпасами", - йдеться в коментарі прес-центру української спецслужби.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика

Нові деталі у «справі Шайтанова»

Нові деталі у «справі Шайтанова»: його вербувальник із ФСБ керував терористами на ДонбасіКонтррозвідка Служби безпеки України зібрала додаткові матеріали, які свідчать, що полковник ФСБ РФ Ігор Єгоров, який має відношення до вербування генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова, водночас був одним із організаторів окупації та розгортання терористичної діяльності на Донбасі.З літа 2014 Єгоров під позивним «Ельбрус» напряму координував діяльність незаконних збройних формувань на території Луганської області, доводив до бойовиків вказівки російського командування та організовував взаємодію різних угруповань.Полковник ФСБ називав себе «першим заступником командувача» військ так званої «Новоросії». Важливим аспектом його діяльності було узгодження спільних дій з так званим «міністерством оборони ДНР», забезпечення бойовиків озброєнням та боєприпасами. Він особисто був присутнім на окупованій території, перенаправляв групи проросійських бойовиків з Криму на Донбас.Контррозвідка СБУ зафіксувала, що Єгоров безпосередньо причетний до збиття російською стороною українських військових літаків улітку 2014 року та до ракетних обстрілів підрозділів Збройних сил України.Також полковник ФСБ РФ Єгоров займався збором розвідувальної інформації та координував диверсійні групи для протидії українським військовим.Нагадаємо, у квітні оперативники СБУ провели багатоетапну спецоперацію із викриття Валерія Шайтанова та зібрали вичерпну доказову базу його співпраці з російськими спецслужбами. Зокрема, він перебував на агентурному зв’язку у полковника ФСБ Ігоря Єгорова.Генерал-майора Шайтанова було затримано, його підозрюють у державній зраді та вчиненні терористичних актів.Шевченківський районний суд міста Києва продовжив термін його перебування під вартою до 8 серпня.➡️ bit.ly/2W1ZWnk

Gepostet von Служба безпеки України am Mittwoch, 8. Juli 2020

Саме Єгоров особисто був присутній на окупованій території, перенаправив групи проросійських бойовиків з Криму до Донбасу.

Контррозвідка СБУ зафіксувала, що Єгоров безпосередньо причетний до атак російської сторони на українські військові літаки влітку 2014, а також в ракетному обстрілі підрозділів Збройних сил України.

"Також полковник ФСБ РФ Єгоров займався збором розвідувальної інформації і координував диверсійні групи для протидії українським військовим. У квітні оперативники СБУ провели багатоетапну спецоперацію з викриття Валерія Шайтанова й зібрали вичерпну доказову базу його співпраці з російськими спецслужбами. Зокрема, він перебував на агентурному зв'язку з полковником ФСБ Ігорем Єгоровим", - додали в СБУ.

Як повідомлялося, генерал-майора Шайтанів був затриманий в середині квітня, його підозрюють у державній зраді і здійсненні терористичних актів. Шевченківський районний суд Києва продовжив термін його утримання під вартою.

    Реклама на dsnews.ua