• EUR 42.5

Футбол: "Львів" вдома зіграв внічию з "Олександрією" в матчі УПЛ

ФК "Львів" у домашньому матчі зіграв 1:1 з "Олександрією" в рамках 20-го туру Української футбольної прем'єр-ліги

Матч відбувся на львівському стадіоні "Україна", передає "ДС" з посиланням на Футбол 24.

Голи: Алваро, 87 - Мішенко, 10

Вилучення: Татарков, 54 (Львів).

Вже на старті матчу у Львові "Олександрія" відкрила рахунок. Після того, як Гречишкін зробив навіс в штрафну, Бабогло скинув на Мишенка. Новачок "Олександрії" красивим ударом зльоту пробив по воротах Сарнавського і відкрив рахунок у грі.

Як виявилося, ранній гол гостей "поховав" футбол у першому таймі. Команди більше заважали грати один одному в футбол, з-за чого загрози біля воріт голкіперів не було.

На старті другого тайму команди обмінялися гострими моментами. Спочатку гравець "Львова" Ренан пробив по воротах з середньої дистанції. Після рикошету від захисника м'яч закрутився під дальню штангу, просвистівши поруч.

Через мить Гречишкін завдав потужний прямий удар зі стандарту. Сарнавський встиг викинути руку під поперечину і м'яч "облизав" каркас воріт.

Справи львів'ян стали погані на 54 хвилині. Татарков отримав другу жовту картку за те, що збив Вантуха - видалення.

Тільки на 67 хвилині "Львів" завдав перший удар у площину воріт гостей. Ренан головою замкнув навіс, після якого Білик здійснив хороший сейв.

"Олександрія" відповіла на 78 хвилині. Шендрик пробив зльоту з забійної позиції, однак Сарнавський врятував партнерів. На 82 хвилині Гордієнко міг мати шанси для "Львова" врятуватися, але з чудової позиції не влучив у ворота.

Господарі покарали підопічних Володимира Шарана на 87 хвилині. Сарнавський почав атаку вільним ударом. Після цього Борзенко головою скинув на Альваро. Бразилець отримав м'яч в штрафній, обвів воротаря і переправив м'яч у порожні ворота - 1:1.

В кінці матчу невелику бійку влаштували працівники обох команд. На щастя, вдалося уникнути вилучень і продовження конфлікту.

Таким чином, "Львів" вирвав нічию у "Олександрії". Команда Шарана не змогла виграти другий поспіль матч в 2020 році. Також отриманий бал дозволив "Львову" віддалитися від зони вильоту.