• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6

Футбол: Україна достроково вийшла на Євро-2020, перемігши Португалію

У матчі відбору чемпіонату Європи з футболу 2020 року збірна України в Києві перемогла Португалію з рахунком 2:1. Таким чином, підопічні Андрія Шевченка достроково оформили путівку у фінальну частину турніру

Матч з Португалією пройшов в Києві на НСК "Олімпійський", інформує "ДС".

На 6-й хвилині Роман Яремчук відкрив рахунок на добиванні після удару з подачі з кутового Сергія Кривцова.

Андрій Ярмоленко подвоїв перевагу збірної України після флангового проходу і пасу Віталія Миколенко на 27-й хвилині.

На 72-й хвилині отримав другу жовту картку і був вилучений з поля Тарас Степаненко. Він зіграв рукою в своїй штрафній.

На 73-й хвилині Кріштіану Роналду реалізував пенальті, призначений за це порушення.

Таким чином, Україна набрала 19 очок і достроково виграла відбіркову групу B до Євро-2020.