• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Гангрена і порушення слуху: в МОЗ назвали симптоми COVID-штаму "Дельта"

Симптоми зараження штамом коронавірусу "Дельта" відрізняються від заражень іншими мутаціями інфекції

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоровʼя, передає "ДС".

"Симптоми при зараженні штамом «Дельта» відрізняються. Лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить поширені, тоді як кашель та втрата нюху чи смаку — менш поширені", — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що серед симптомів також можуть бути порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми і утворення згустків крові, що призводить до загибелі тканин і гангрени.

Згідно з дослідженням китайських вчених, концентрація вірусу в крові зараженого штамом "Дельта" в 1000 разів більше, ніж у інфікованих іншим штамом. Це означає, що у хворого набагато більша ймовірність виділяти вірус у зовнішнє середовище, що сприяє поширенню вірусу на інших людей.

Імовірність розвитку важкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вище, якщо людина не вакцинована. У разі зараження повністю вакциновані особи переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі.

Нагадаємо, станом на ранок 4 серпня в Україні зафіксовано 984 нових випадки коронавірусної хвороби, це на 157 випадків більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 43 людини. Київ, а також Донецька, Харківська, Херсонська, Дніпропетровська області стали лідерами за кількістю нових випадків зараження.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua