• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Геноцид кримських татар: Джамала розповіла, який урок повинні винести українці

Реклама на dsnews.ua
Українська співачка Джамала згадала про трагічний день для кримськотатарського народу і пояснила, що повинні винести для себе майбутні покоління

Так, вона написала проникливе повідомлення на сторінці в Instagram, передає "ДС".

"Неможливо уявити себе в такі моменти, дуже страшно від цього. Здається, багато часу пройшло, 1944 рік далеко, але, насправді, ця трагедія ближче, ніж ми думаємо. І сьогодні бачу сльози на очах наших дітей, жінок, стариків, чоловіків, яких забирають ні за що. Мені шкода, що люди не роблять висновків. Дуже хочеться, щоб ми всі пам'ятали, знали про цей день", - написала зірка.

У замітці співачка зізналася, що 18 травня вона мріє мати здатність зупиняти час і змінювати історію, щоб дати людям можливість не робити таких помилок.

"Цей день для мене завжди болючий. Як співалося в пісні 1944: "Для мене це історія мого роду, мого народу. День депортації, день смерті, день геноциду кримськотатарського народу. Їх вбивали, знущалися над ними. Ми повинні пам'ятати заради людей, заради всіх них. Вони не розуміли, за що вони вмирають, за що віддають життя", - ділиться з шанувальниками артистка.

    Реклама на dsnews.ua