• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Генпрокуратура погрожує скандального забудовника Войцеховському 12 роками тюрми

Реклама на dsnews.ua
Генеральною прокуратурою України в Деснянський районний суд Києва направлено кримінальне провадження щодо забудовника Анатолія Войцеховського

Як передає "ДС", про це інформує прес-служба ГПУ.

"Ми направили до суду для розгляду по суті кримінальну виробництво за Войцеховського та ще двох співучасників - керівників підконтрольних йому підприємств. Вони звинувачуються в тому, що в складі організованої групи самовільно захоплювали земельні ділянки, самовільно їх забудовували, а також привласнення коштів громадян під виглядом інвестицій в житло. Окремо Войцеховський, як фізична особа, звинувачується в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах ", - заявив перший заступник Генерального прокурора Дмитро Сторожук.

"Крім цього, триває розслідування фактів самовільного захоплення інших земельних ділянок. Використання цієї землі у 2004-2016 роках для незаконного будівництва житлових і офісних комплексів, привласнення коштів інвесторів під виглядом продажу квартир незаконно побудованих житлових будинках.

Йдеться в тому числі про ЖК "Східні ворота", "Науковий", "Флагман", "Мега Сіті", "Мозаїка", "Совські Ставки", "Молодіжна ініціатива", "Маргарита", "Синеозерний", "Кузьминський", "Південний квартал", - повідомив Сторожук.

Нагадуємо, що Печерським судом. Києва Войцеховському обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з визначенням застави в розмірі 14 млн грн, після внесення якій він знаходиться за місцем свого фактичного проживання. Йому загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

    Реклама на dsnews.ua