• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Глава Мінсоцполітики пропонує ввести безкоштовні тести на COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна пропонує ввести безкоштовне тестування на коронавірус для літніх людей і людей з груп ризику

Про це вона розповіла Telegram-каналу PavlovskyNEWS, передає "ДС".

За її словами, завдання Мінсоцполітики — звернути увагу на групи ризику, а реалізація цього завдання стоїть на МОЗ.

"Я за те, щоб ті групи ризику, і ті соціальні групи людей, якими опікується Мінсоцполітики, щоб це питання (безкоштовного тестування, — ред.) теж було на них (МОЗ, — ред.) спрямовано. Тобто якщо зараз йде програма або розробляються заходи щодо вакцинації, з безкоштовного тестування, я хочу, щоб там (в МОЗ, — ред.) не забули про людей у віці, про людей з інвалідністю, про тих, кому важко. Моє завдання сьогодні — показати групи ризику. А як це буде, коли, які кошти спрямовуються, то це до МОЗ", — сказала вона.

Нагадаємо, станом на 26 листопада в Україні зафіксовано 15 331 новий випадок зараження коронавірусом. Такий показник став рекордним за весь час пандемії.

У МОЗ заявляли, що тестування на коронавірус в Україні безкоштовне і проводиться в державних лабораторіях. Але якщо не буде вистачати ресурсів, то тестування проводитимуть в приватних лабораторіях.

    Реклама на dsnews.ua