• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Глава МОЗ попросив Раду прийняти закон про штрафи за відсутність масок

Реклама на dsnews.ua

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов звернувся до народних депутатів з проханням підтримати законопроект Кабінету міністрів про посилення відповідальності за відсутність маски

Про це в ході брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає "ДС".

За його словами, штраф за не носіння масок у відповідних закладах, спорудах становить від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів, тобто від 170 до 225 гривень.

"Розуміючи, що у нас достатньо кульгає система контролю, ще в липні урядом був поданий законопроект до Верховної Ради щодо посилення відповідальності за недотримання всіх протиепідемічних заходів, а саме щодо носіння масок. Там чітко визначено, який штраф за не носіння масок у відповідних закладах, спорудах. Він становить від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів, тобто від 170 до 225 гривень. Це та сума штрафу, яка повинна накладатися на людей, які не дотримуються цих правил ", — пояснив Степанов.

"Цей законопроект ще не розглянуто. Я звернувся на цьому тижні до голови ВР Дмитру Разумкова, звертаюся зараз до народних депутатів нарешті підтримати і проголосувати на наступному пленарному тижні цей законопроект, щоб він вступив в дію. Він нам дуже необхідний в цей час, коли у нас таке зростання COVID-19 ", — заявив Степанов.

Він додав, що даний законопроект свого часу був розроблений Міністерством юстиції, але для МОЗ він дуже важливий.

За словами Степанова, законопроект передбачає, що контроль за дотриманням протиепідемічних правил забезпечуватимуть органи Національної поліції, Госпродпотребслужби і місцевого самоврядування.

Нагадаємо, до Верховної Ради подано законопроект, згідно з яким, порушників карантину зможуть штрафувати на місці.

    Реклама на dsnews.ua