• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Голова ЦВК чекає підозри від НАБУ в аеропорту "Бориспіль"

Реклама на dsnews.ua
Голова Центрвиборчкому Михайло Охендовський запросив детективів Антикорупційного бюро сьогодні ввечері вручити йому підозра в справі так званої чорної бухгалтерії Партії регіонів одразу після повернення із закордонного відрядження в аеропорту "Бориспіль"

Звинувачення на свою адресу він назвав "необґрунтованими", повідомляє "ДС" з посиланням на "Українські новини".

"Розумію, наскільки детективам НАБУ важко фабрикувати проти мене кримінальну справу. Враховуючи публічна обіцянка оформити у мене ставлення фейковое підозру "у понеділок-вівторок" на цьому тижні, в черговий раз підтверджую готовність до співпраці зі слідством. Їм, напевно, дуже хочеться записати це річ в собі показники 2016 року. Офіційно повідомляю, що чекаю пана Ситника з його детективами в 19:45 в аеропорту "Бориспіль", куди прибуду рейсом зі Стамбула. Відкладати це заздалегідь анонсований керівником НАБУ фарс не бачу ніякого сенсу", - заявив він.

Охендовський підкреслив, що ніяких грошей ні від Партії регіонів ні якоїсь іншої партії він ніколи не отримував.

"Всі звинувачення, які вже відкрито у пресі лунають на мою адресу з боку НАБУ, є фейковими і засновані на сфабрикованих доказів. Не може бути справжніх доказів того, чого ніколи не було насправді! Ніяких кримінальних правопорушень я не здійснював", - сказав глава ЦВК.

За його словами, він готовий співпрацювати зі слідством і двічі був на допитах в НАБУ. "Судових перспектив у сфабрикованої проти мене в НАБУ справи немає, і бути не може", - вважає Охендовський.

Він також нагадав, що за порушення таємниці слідства та незаконне притягнення до кримінальної відповідальності є відповідальність. "Не виключено, що найближчим часом комусь із співробітників НАБУ доведеться понести її", - заявив Охендовський.

Глава ЦВК також повідомив, що останніх кілька днів він провів у службовому відрядженні в Киргизстані в якості міжнародного спостерігача на місцевих виборах і Конституційному референдумі. Сьогодні ввечері він повертається до Києва через Стамбул.

Як повідомляла "ДС", у п'ятницю, 9 грудня, директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що нова інформація в справі так званої чорної бухгалтерії Партії регіонів з'явиться на цьому тижні.

    Реклама на dsnews.ua