• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Головний санлікар запевнив, що у школярів поки не будуть вимагати результати тестів на COVID-19

Вимірювання температури перед початком занять у школах залишається обов'язковим, але у разі захворювання дитини обов'язкової вимоги щодо пред'явлення результатів ПЛР-тестів або експрес-тестів поки немає

Ігор Кузін
Ігор Кузін
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Термометрія залишається обов'язковою перед тим як учень повинен почати навчальний процес, якщо температура перевищена, в такому випадку дитина повинна звернутися до свого лікаря. У такому випадку діємо за інструкцією діагностики коронавірусної хвороби — це або швидкий тест на антиген або ПЛР. Це на розсуд лікаря. З іншого боку, обов'язкової вимоги щодо пред'явлення результатів ПЛР-тестів або швидких тестів зараз немає. І воно не буде застосовуватися щодо шкіл", — підкреслив він.

Головний санітарний лікар зазначив, що Міністерство охорони здоров'я та Міністерство освіти і науки підтримують позицію ВООЗ і ЮНІСЕФ, що школа повинна бути безпечним середовищем, і в умовах жорстких протиепідемічних обмежень закриватися останньою та відкриватися першою.

Нагадаємо, раніше очільник МОЗ Віктор Ляшко заявив, що для продовження роботи навчальних закладів у "жовтій" зоні карантину 80% співробітників повинні бути вакциновані від коронавірусу хоча б першою дозою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua