• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Держслужба з надзвичайних ситуацій перевірила понад 8000 храмів перед Різдвом

Реклама на dsnews.ua
Поліція і державна служба з надзвичайних ситуацій провели перевірку понад 8000 церков на предмет дотримання протипожежної безпеки

Співробітники поліції і Держслужби з надзвичайних ситуацій вже обстежили понад 8 тисяч храмів на наявність вибухонебезпечних предметів і перевірили рівень дотримання пожежної безпеки, передає "ДС" з посиланням на Дзеркало Тижня.

В цілому різдвяні богослужіння заплановані у майже 14 тисяч храмів. Про це в суботу, 5 січня, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, інформує прес-служба відомства.

За його словами, основним завданням правоохоронців у різдвяну ніч залишаються заходи щодо недопущення правопорушень і запобігання провокацій, нещасних випадків і надзвичайних ситуацій.

Яровий також зазначив, що напередодні свят організована робота ситуаційних центрів у всіх регіонах, які цілодобово відстежують оперативну ситуацію. Публічну безпеку біля храмів будуть забезпечувати понад 17 тисяч працівників Нацполиции і Нацгвардії. Ще близько 7 тисяч правоохоронців охоронятимуть порядок на вулицях і автошляхах.

Заступник голови МВС також нагадав, що на посилений варіант несення служби перевели 7 тисяч рятувальників ДСНС і 2 тисячі одиниць рятувальної техніки.

Нагадаємо, поліція прогнозує, що в заходах з нагоди Різдва Христового по всій території держави візьмуть участь близько 4,6 мільйона громадян, для охорони громадського порядку залучать 17 тисяч правоохоронців.

    Реклама на dsnews.ua