• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

ГПУ вручила Лавриновичу клопотання про арешт

Реклама на dsnews.ua
Екс-міністру юстиції Олександру Лавриновичу під час допиту в Генпрокуратурі сьогодні вручили клопотання про арешт, яке буде розглянуто в Печерському суді Києва

Про це Лавринович сказав журналістам після допиту, пише "ДС" з посиланням на телеканал "112 Україна".

"Мені вручили копію клопотання на мій арешт. Це означає, що завтра в Печерському райсуді Києва буде це клопотання, суд розгляне, коли, в який день буде це питання поставлено на розгляд у суді буде розглядатися доказовість того, що слідчі прокурори хочуть довести", - повідомив він.

За словами екс-міністра, дата розгляду клопотання стане відома завтра. "Але іншого запобіжного заходу, ніж арешт за цією статтею не передбачено", - уточнив він.

Лавринович додав, що не має наміру залишати Україну. "Якщо б у мене була така думка, я б вже тисячу раз це зробив. Не раз мені пропонували це зробити", - сказав він. "Я це не зробив, і, ясно справа, не зроблю".

Як повідомляла "ДС", Генеральна прокуратура України розслідує справу про Конституційний переворот 2010 року, звинувачення за яким пред'явлено екс-президента Віктора Януковича та екс-міністрові юстиції Лавриновичу.

    Реклама на dsnews.ua