• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Харківська ОДА звернулася до МОЗ із проханням дозволити лікувати пацієнтів із COVID-19 удома

Реклама на dsnews.ua

В алгоритм надання допомоги пацієнтам з COVID-19 необхідно внести зміни, які дозволять забезпечити більш якісне лікування на дому і завдяки цьому зменшити кількість хворих, які потребують госпіталізації

Про це заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Тарас Пастух, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми разом з містом розробляємо дещо інший алгоритм надання допомоги хворим, який будемо пропонувати НСЗУ і Міністерству охорони здоров'я затвердити. Що передбачає цей алгоритм? Створення відповідного мобільного парку обладнання, тих же кисневих концентраторів, для того, щоб підтримати сімейну ланку медицини, щоб лікарі первинної ланки могли більш якісно надавати допомогу на дому, створюючи мобільні бригади, які будуть виїжджати до наших хворих, можливо, ставити крапельниці, забезпечувати хворих на 3-4-5 днів кисневими концентраторами", — сказав Пастух, виступаючи перед депутатами на сесії Харківської облради в четвер, 15 жовтня.

"Таким чином ми зможемо більш якісно, більшій кількості надати допомогу в початковій стадії захворювання", — додав заступник голови ХОДА.

Він зазначив, що у пацієнта, який отримує кисень в першу добу, значно вищі шанси не стати тяжкохворим.

Нагадаємо, станом на ранок 15 жовтня в Україні зафіксовано 5062 нових випадків зараження коронавірусом, загальна кількість інфікованих досягла 281 239.

    Реклама на dsnews.ua